KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám problematická pleť?

23. listopadu 2012 v 22:45 | Veverq_a |  Pleť

Akné

Máš obličej plný pupínků, a proto máš strach, že si kvůli tomu nikdy nenajdeš přítele? Zeptali jsme se kluků, zda jim vadí holka s beďary.
Akné na obličeji dokáže pěkně pošramotit sebevědomí. Často se stává, že nemilý pupínek vyraší těsně před důležitou schůzkou, a my pak máme pocit, že ho vidí celý svět a že se všichni dívají jen na to.

A ještě hůř jsou na tom se sebevědomím dívky, které mají aknózní pleť. Ty často mají pocit, že kvůli tomu nikdy nebudou mít kluka, že se do nich nikdo nezamiluje. Jenomže tak to není. Jsou kluci, kterým něco takového nevadí. A pokud někoho takového najdeš, budeš aspoň vědět, že tě má rád takovou, jaká opravdu jsi.Vadí tedy klukům problematická pleť?
Filip, 20 let: Sám mám jisté problémy s pletí, takže umím mít pochopení. Nevadí mi, když má holka na obličeji nějaký ten pupínek, ale musí být vidět, že se o sebe stará. Pokud bude ale mít mastné vlasay, okousané nehty a díry v oblečení, tak to ať si má pleť jakoukoliv, chtít ji nebudu. Když bude mít pár pupínků, ale jinak to bude normální, hezká holka, tak pleť řešit nebudu.

David, 18 let: Nejhorší je, když si holka ty beďary mačká. Pak má na obličeji hnusné rudé fleky a strupy. Přitom my bychom si nějakých pupínků snad ani nevšimli, holky, vždyť to znáte, jaký máme pozorovací talent... Navíc vy umíte zázraky s těma vašima make-upama a dalšíma patlátkama.

Akné

Lumír, 17 let: Nevadí mi, když má holka jeden dva pupínky, ale asi bych nešel na rande s holkou, která má beďary po celém obličeji. Sorry, tak to prostě je. Jo, já vim, že taky nejsem dokonalej, ale když se mi takový holky nelíbí, nic s tim neudělám.

Mirek, 19 let: Nevadilo by mi to. Ne každej myslí vážně, když říká, že mu na vzhledu nezáleží, ale já to tak fakt mám. Mám rád na holkách osobnost, inteligenci, smysl pro humor. Mám rád, když čtou a dokáží se samy zabavit. Když tohle splní, tak mi nezáleží na tom, že má na obličeji nějaké pupínky. Vždyť to nebude mít navždy, ne? Ale ty dobré vlastnosti jí zůstanou

Radim, 22 let: No, upřímně... Holku, co má na obličeji hodně beďarů, bych sám od sebe nebalil. Nepřijde mi to sexy. Na druhou stranu nemůžu vyloučit, že kdyby se do party dostala nějaká taková holka a já ji poznal jako kamarádku a přišla by mi fajn, tak bych s ní možná mohl začít chodit.

Nick, 16 let: Ne, s holkou, co má obličej plný beďarů, bych si nezačal. Sem tam nějaký by mi nevadil. No, když přijde holka na rande a bude mít na obličeji jeden beďák, tak se nezbláznim.

Akné


Venca, 18 let: O tom, zda je holka hezká, nebo ne, nerozhoduje jenom její pleť. Záleží i na vlasexch, postavě, prsou, zadečku, nohách... Pleť je jenom jedna část. Takže když je všechno ostatní v pohodě, může být holka v klidu. A když k tomu přidá i milou povahu a smysl pro humor, tak může mít hodně kluků, i když tomu třeba nevěří.

Jarek, 20 let: Holky všechno moc řeší. My kluci taky nejsme dokonalý a nečekáme, že naše holka bude. Důležité jsou jiné věci, hlavně to, jak si holka věří, jaký má názor na život, jak se umí prosadit... Jasně, že když k tomu má ještě dokonalou tvář, všechno je jednodušší, ale není to podmínkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama