Čo chalanov na dievčatách odpudzuje?

24. srpna 2011 v 15:08 | Veverq_a |  Vzťahy a chalani

1. Zápach potu Bojíte se okolo ní projít, protože páchne potem. Agresivní vůně ženského potu, zvláště, je-li vícedenní, je přímo odpudivá.
2. Rtěnka zasahující mimo rty A to takovým způsobem, že žena připomíná spíš slabou chvilku klauna Krustyho. Toto kosmetické faux pas se mužů dotýká zvlášť citlivě, protože netouží mít doma obsluhu střelnice.
3. Vlasy v šílené kreaci Vlasy upravené takovým způsobem, že jejich majitelka těžko může hnout přirozeně hlavou a při chůzi vypadá, jako by byla v šoku. Zvláštní odrůdou této hrůzy je vyčesaný drdol, který frčel v padesátých letech.
4. Neoholené nohy Nedbalé oholení nohou nejenže neodstraní všechny chloupky, ale navíc nohy ještě poškrábe. To lze odpustit puberťákovi, který se poprvé holi tátovou žiletkou, ale nikoli ženě. Největší odpor odstávají chlupy, které lezou i přes silonky.
5. Otlaky od spodního prádla Na svlékající se ženu by měl být přinejmenším příjemný pohled. Vše může zkazit jen to, že nedokázala zvolit správnou velikost kalhotek. A když ukáže tělo s červenými zářezy, je erotická touha pryč.
6. Sukně nad kolena v kombinaci s podkolenkami Ten zbytek holé kůže mezi má asi vypadat sexy a ve viktoriánské době asi skutečně vypadal, ale dnes působí stejně odpudivě jako vepřové kolínko.

7. Odrůstající barva na vlasech Když má platinová blondýnka do schůzky s kadeřnicí ještě dlouho a barva jí zatím odrostla, vypadá, že má na hlavě spíš mop než vlasy. Odrůstající krása brzy upozorní, jaká že je přirozená barva vlasů.
8. Noha znetvořená obutím do příšerné boty Kvůli módě dokáže žena vsunout vlastní chodidlo snad i do španělské boty. Pokud takové martyrium přetrpí a pak se zuje, hrají její nohy všemi barvami. A pak přijdou mozoly.
9. Trička bez rukávů a v nich vyzáblé ruce Mezi ženami panuje názor, že je třeba následovat jakýkoliv módní trend bez ohledu na to, jak vypadá jejich tělo. Trika bez rukávů jsou sice znovu v módě, ale když poskytnou muži pohled na vychrtlé tělo, není nic směšnějšího.
Ženy jsou samozřejmě krásnější než muži, ale někdy jim to taky nevyjde. Pak je to hotová katastrofa...
10. Neoholené podpaží Jen si to představte, potkali jste se v klubu. Je úžasná, milá, veselá a už si představujete, jak s ní vlezete do postele. Ona pak zvedne ruku, aby si prohrábla vlasy a všechna chuť je pryč. Z podpaží se na vás vyvalil hustý porost chlupů. Žena, která se neholí v podpaží, je totálně asexuální...
11. Pupínky v dekoltu Působí ještě hůř, když se je žena předtím zuřivě snažila odstranit. Místo příjemnějších věcí v této oblasti musí muž sledovat místo, kde žena prováděla neodbornou operaci.
12. Vytrhané a domalované obočí Někdy si ženy vytrhají obočí a pak ho v mnohem barevnějším a širším měřítku domalují. Horší snad může být jen to strniště, které se za nějakou dobu objeví.
13. Knír skrývaný pod tlustou vrstvou make-upu V tomto případě make-up funguje přesně obráceně, přitahuje na fousky pozornost. Pokud se žena nahlas zasměje, může se kolem její hlavy vytvořit mrak pudru.
14. Archaické kalhotky vytažené přes bříško Přeci jen se píše rok dva 2008 styl spodního prádla, který vyznávala vaše prateta, by už měl být definitivně passé.
15. Oloupaný lak na nehtech Žena, která si nenajde chvilku času na to, aby nános na vlastních nehtech odstranila nebo si je nalakovala znovu a pořádně, si nemůže vážit ani sama sebe. V muži taková žena vyvolává neodbytný dojem šmudly.
16. Tanga-kalhotky na velkém zadku Některé typy dámských kalhotek jednoduše na některá těla nepatří a korpulentní ženy by si to měly konečně uvědomit. Největší utrpení pro muže ale je, když najde kalhotky ležící na podlaze její ložnice v ne zrovna nejčistějším stavu.
17. Trička pod prsa, která odhalí pneumatiku Ženy, které ukazují nechutné polštáře tuku nebo nehezký pupík, by se měly zavírat na doživotí. Je velký rozdíl mezi bříškem a vyvaleným špekem. V případě vykynutého bříška může dojít ještě k další tragédii, a to když se ochlupení vydá z podbřišku nebezpečně moc daleko na sever.
18. Nedbale zamaskované uhříky na obličeji Stejně jako u kníru na ně make-up či pudr spíš upozorní, než je skryje. Obličej pak vypadá jako minové pole pudrových hromádek.
19. Chloupky vylézající zpod kalhotek nebo plavek Na koupališti může žena jen stěží docílit většího trapasu, než je právě tohle. V pravěku to možná bylo normální, ale časy se snad mění, nebo ne? Horší než super dlouhé chlupy je jen čerstvě dorůstající strniště.
2O. Tlusté vrstvy tónovacího krému Jeho nesprávné použití je vidět zejména na krku, kde kontrastuje s původní barvou pokožky. Fleky pak vypadají jako starobní pigmentové skvrny vaší babičky. A ve skutečnosti každého muže spíš zajímá, jak vypadá ta přirozená.
21. Na noc neodstraněný make-up Tato kosmetická úchylka jde často ruku v ruce s ženinou leností a s problémy s pitím. Také může být jasnou zprávou o předešlé noci. Žádný muž se nechce ráno proudit vedle příšerného, rozmazaného strašidla.
22. Kalhotky, které padají Často k tomu dochází například při nekontrolovaném tanečním běsnění, kdy se tato část spodního prádla sesouvá spolu s kalhotami. Z hlediska mužů je to však málokdy omluvitelné. I sexy prádlo je sexy jen na sexy ženě.
23. Tuny make-upu K jeho použíti vedou ženy nejasné pohnutky a téměř žádnému muži se nelibí. Nedej bože, aby se žena třeba usmála, protože potom by neprodyšná slupka na jejím obličeji mohla popraskat.
24. Zapáchající nohy (po celodenním chození) Samozřejmě, že mužům páchnou také, ale ti se nezouvají a nevystavují zuté nohy na obdiv, kdykoliv je to napadne. Kombinací nylonu a zpocené pokožky vzniká vůně, jíž se vyrovná jen máloco.
25. Legíny a plavky na tlustých ženách Je zajímavé se zamyslet nad tím, jak u žen funguje jejich sebehodnocení, protože někdy jde v tomto ohledu o naprostou troufalost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama